O Wydawcy

Wydawnictwo PROHIBITA została założone przez Pawła Tobołę-Pertkiewicza w 2007 roku. W ciągu dwóch lat istnienia wydaliśmy kilkanaście książek z zakresu ekonomii wolnorynkowej, historii i polityki, jakich w Polsce wcześniej jeszcze nie było. Nasze książki będą zgodnie z nazwą wydawnictwa, czyli łacińskim terminem prohibita, poruszać takie tematy i zagadnienia, których próżno szukać w „oficjalnej”, czyli politycznie poprawnej literaturze.
Nasze książki są dla wybranych. Są dla ludzi, którzy cenią sobie niezależność intelektualną, prawdę historyczną i wolność gospodarczą. Wydajemy książki z duchem motta jednego z największych pisarzy polskich XX wieku, Józefa Mackiewicza, iż „jedynie prawda jest ciekawa”. Przygotowywane przez nasze Wydawnictwo książki mają zatem za cel być nie tylko ciekawe, ale przede wszystkim przedstawiać fakty.

Wydawnictwo  PROHIBITA
ul.  Mickiewicza 16/12A
01-517  Warszawa
(lokal  Fundacji PAFERE; wejście od ul. Gen. Zajączka, I piętro, domofon 112).
Tel.  22 424 37 36
Fax 22 425 66 69
Mail: wydawnictwo@prohibita.pl

SKLEP INTERNETOWY http://multibook.pl/
LINK DO KSIĄŻEK HENREGO HAZLITTA W KSIĘGARNI MULTIBOOK.PL:


Księgarnia internetowa Multibook.pl powstała w styczniu 2008 roku, aby skupić w jednym miejscu wszystkie tytuły wydawnictw szeroko rozumianych jako prawicowe w Polsce. W naszej ofercie mamy książki od blisko stu wydawców z całej Polski w bardzo atrakcyjnych cenach (średnio o 15-20 lub więcej proc. taniej niż ceny detaliczne i ceny w innych księgarniach).
Kupując zaledwie dwie-trzy książki, klient, który wcześniej nabywał każdą pozycję z innej księgarni, na samych kosztach wysyłki oszczędza tyle, że stać go na zakup dodatkowo jeszcze kolejnej książki. Ponieważ doskonale wiemy, ile państwo zabiera ludziom pieniędzy w podatkach, stworzyliśmy księgarnię internetową, która dzięki atrakcyjnym cenom, najbogatszej ofercie na rynku, pozwoli kupować więcej książek za tę samą sumę pieniędzy.

W ciągu dwóch lat istnienia sprzedaliśmy kilkadziesiąt tysięcy książek kilkunastu tysiącom Klientów z czterech kontynentów świata. Zdecydowana większość Klientów powraca do nas i robi w naszej księgarni regularnie zakupy. Na naszym profilu na portalu Facebook.com wciąż przybywają kolejni nasi fani:
Dzięki prowadzeniu sklepu Multibook.pl i zyskom z niego płynącym będziemy mogli prezentować Państwu książki dotychczas niedostępne polskim Czytelnikom ze względu na wysokie koszty zakupu praw autorskich, tłumaczeń, składu i druku. Nabywając pozycje z naszej oferty wspierają państwo jednocześnie wydawanie na polskim rynku przez nasze wydawnictwo wartościowych publikacji książkowych. Kupując w naszej księgarni stają, się zatem Państwo mecenasami kultury przez bardzo duże „K” przyczyniając się do intelektualnego przeobrażania Polski.

Dodaj komentarz