Cofnięcie czasu jako ebook

Książki Prohibity w formie ebooków.

Od marca 2012 roku książki wydawnictwa Prohibita są dostępne w formie ebooków. Wśród nich zaś powieść Henry’ego Hazlitta Cofnięcie czasu. Na stronie Wydawcy, www.prohibita.pl można przeczytać następującą informację:

− Biorąc pod uwagę coraz częstsze zapytania ze strony naszych drogich Klientów i czytelników, zdecydowaliśmy się poszerzyć nasza ofertę o ebooki − mówi Paweł Toboła-Pertkiewicz, właściciel wydawnictwa Prohibita.

Ebooki są dostępne w patronackiej księgarni internetowej wydawnictwa, www.multibook.pl w dwóch najpopularniejszych obecnie na rynku formatach: MOBI i EPUB. W tej chwili w formie ebooków jest dostępnych tylko kilka książek z całej oferty wydawnictwa.
− Do końca roku planujemy, że cała nasza oferta będzie już dostępna w formie elektronicznej, nie tylko jako PDF-y, które są coraz mniej popularnymi formatami wśród czytelników.
Również książki, których nakłady są już wyczerpane będą sukcesywnie dodawane do naszej oferty eksiążek − dodaje Toboła-Pertkiewicz.

Wydawnictwo Prohibita istnieje od 2007 roku. Specjalizuje się w książkach z zakresu ekonomii wolnorynkowej, historii najnowszej oraz polityki. Wśród autorów wydanych przez Prohibitę są m.in. prof. Andrzej Zybertowicz, prof. Robert Gwiazdowski, prof. Michał Wojciechowski, a spośród zagranicznych m.in. Vaclav Klaus, Ron Paul, Henry Hazlitt, prof. Roberto de Mattei czy Frederic Bastiat.

Dział z ebookami dostępny jest w księgarni Multibook.pl:

http://multibook.pl/ebooki-prohibity-%28format-pdf-epub-mobi%29,102.html

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz